STUDIA PODYPLOMOWE AGH

TALENT MANAGEMENT IN TECH COMPANIES

Studia kształcą w zakresie pozyskiwania talentów, zarządzania talentami, kultury organizacyjnej i budowania zaangażowanie, HR business partneringu i zarządzania projektami wg nowoczesnych praktyk.

Witamy na kierunku
Talent Management in Tech Companies AGH!

Branża nowych technologii to aktualnie najprężniej rozwijająca się dziedzina biznesowa w sensie globalnym. Oferta naszych studiów jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na specjalistów i menedżerów, którzy chcą budować wymagające i przyjazne środowisko pracy, sprawnie nim zarządzać i rozwijać talenty w organizacji. Wydział Humanistyczny Akademii Górniczo-Hutniczej wychodząc na przeciw tym oczekiwaniom otwiera pierwsze w Polsce studia podyplomowe Talent Management kierowane do branży technologicznej.

Kilka faktów o studiach
Talent Management in Tech AGH 2023-2024 - teraz w nowej HYBRYDOWEJ formie!

Z myślą o specjalistach HR w IT z całej Polski - wyszliśmy naprzeciw potrzebom i stawiamy na elastyczność, otwartość i różnorodność. VII-ma edycja to 50% zajęć w formie zdalnej i 50% zajęć stacjonarnie na Campusie AGH.
Dołącz bez względu na lokalizację i ucz się od najlepszych w branży tech!
Misja i Cel
Celem studiów podyplomowych Talent Management in Tech Companies jest edukacja wysokiej jakości specjalistów oraz managerów, którzy będą świadomie tworzyć przyjazne środowisko pracy dla talentów branży technologicznej (obejmującej firmy hi-tech, IT, engineering, telecom).

Osoby te będą kreować i wdrażać strategie jako managerowie, specjaliści ds. rekrutacji, eksperci HR, lub strategiczni partnerzy dla biznesu/zarządu w obszarach:
  • pozyskiwania talentów
  • zarządzania talentami
  • kultury organizacyjnej i budowania zaangażowania
  • HR business partneringu
  • zarządzania projektami wg nowoczesnych metodyk
›› Zobacz zasady rekrutacji
Umiejętności i Program
Studia pozwalają rozwinąć umiejętności przydatne w tej specyficznej branży, którą cechuje wysoka pozycja rynkowa pracowników i kandydatów. Program studiów uwzględnia specyfikę sektora technologicznego, w którym wiedza i doświadczenie pracowników stanowią kluczową wartość dla pracodawców, a realia rynku pracy wymuszają na firmach konieczność aktywnego poszukiwania kandydatów i zwiększoną wrażliwość na potrzeby zatrudnionych osób.

›› Poznaj program studiów
Zajęcia i Wykładowcy
​Zajęcia realizowane w ramach studiów będą gwarantować wysoką jakość przekazywanej wiedzy i najlepszych praktyk. Wśród wykładowców przeważają specjaliści i liderzy; osoby posiadające praktyczne doświadczanie pracy w firmach o globalnym i lokalnym zasięgu. Wykładowcy ci na co dzień tworzą i wdrażają nowoczesne strategie dotyczące zarządzania talentami branży technologicznej oraz kreują nowe trendy obowiązujące w tym zakresie. Gwarantem jakości zajęć będzie również fakt, że przewidujemy nauczanie w małych grupach studenckich (22-25 os.), prowadzone w oparciu o warsztaty i konwersatoria.

›› Zobacz profile wykładowców
Dla Kogo Studia?
Adresatami studiów są osoby, które chcą rozwijać swoją wiedzę i kompetencje w obszarze zarządzania talentami, HR business partneringu, zarządzania zasobami ludzkimi, kreowania strategii HR i rekrutacji (talent acqusition), budowania kultury organizacyjnej, zarządzania zespołami i strukturami organizacyjnymi (kierownicy liniowi, managarowie średniego szczebla, kadra zarządzająca) w firmach branży technologicznej.

›› Zobacz co zyskujesz
Oddajmy głos ekspertom
Niech o pozyskaniu, rozwoju i utrzymaniu talentów IT opowiedzą sami wykładowcy!
Organizatorzy Studiów
Współpraca merytoryczna
Partnerzy kierunku
Partnerzy medialni